Стритбол у коледжі

Кінець березня для Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника видався активним та спортивним. У СК «Олімп» проходили змагання зі стритболу (баскетболу «3 х 3»).

У змаганнях на Першість ІФФК прийняла участь рекордна кількість команд -14, зі спеціальностей: «Дошкільна освіта»; «Дизайн»; «Туризм»; «Початкова освіта».  Суддівство здійснювали : керівниця фізичного виховання Олена Мельник та викладачі коледжу: Степан Хопта, Тарас Серман й Іван Грицюк.

У фінальну частину змагань увійшли команди навчальних груп Тр-11, ПО-25, ДО-31 і ДО-14. Перемогу другий рік поспіль здобула команда другого курсу спеціальності «Початкова освіта» –  ПО-25.

Вітаємо переможців й призерів змагань, дякуємо воїнам за можливість навчатись та змагатись!