Спортивні ігри, присвячені Дню памʼяті Героїв Небесної Сотні

20 лютого на базі Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання відбулися спортивні ігри, присвячені Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Впродовж дня учасники ігор змагались за першість у п’яти видах спорту : футзал, настільний теніс,жим штанги, ривок гирі та перетягування канату. У кожному виді  брали участь 12 команд, до складу яких увійшли військові, поліціянти, судді, «надзвичайники», волонтери та студенти, загалом більше двохсот учасників.

Команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника приймала участь у всіх видах змагань. Найвищу нагороду  здобув магістрант факультету фізичного виховання і спорту та факультету іноземних мов (німецька мова і література) Дмитро Зенюк з настільного тенісу. Бронзу у дисципліні – ривок гирі виборов Юрій Попович, студент- третьокурсник економічного факультету (спеціальність – підприємництво, торгівля та біржова діяльність)

Велика шана та подяка Збройним Силам України за можливість вчитися та змагатися. Все буде УКРАЇНА!