Благодійний турнір з волейболу відбувся!

Сьогодні , 24 січня у залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся Благодійний турнір з волейболу серед працівників університету.

У змаганнях прийняли участь 5 команд : факультет фізичного виховання і спорту, кафедра фізичного виховання, фізико-технічний факультет, факультет математики та інформатики, Івано-Франківський коледж, а також поодинокі представники економічного, педагогічного та  факультету іноземних мов, адміністративно-господарської частини.

Протягом всього ігрового дня зберігалася інтрига за найвищі нагороди, адже грали за коловою системою змагань. Тому аж у останній грі став відомий  «срібний» та «бронзовий» факультети.

Беззаперечний лідер Турніру – факультет фізичного виховання та спорту (11 очок)

Друге місце – факультет математики та інформатики (9 очок)

Бронза  у команди фізико-технічного факультету (5 очок)

Учасників змагань привітали та нагородили  організатори заходу – директор спортивного клубу «Наука» Степан Хопта та голова профкому працівників Василь Климончук.

Всі кошти, які зібрали учасники Благодійного Турніру ( близько 10 тис. грн ) буде перераховано на потреби 79 Таврійської бригади.

Ми безмежно вдячні кожному, хто долучився до нас сьогодні. Вічна шана і подяка героям – нашим захисникам!