Наша боксерка на найвищому п’єдесталі молодіжного Чемпіонату України

З 22 по 29 жовтня у с.Бояни (Чернівецька обл)  відбулися фінальні молодіжні двобої  Чемпіонату України 2023 з боксу серед жінок.  У складі збірної команди Івано-Франківської області наша студентка – першокурсниця  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,  спеціальності –  міжнародні відносини, Божена Мельник  провела три поєдинки з боксу та здобула золоту нагороду у вазі 54 кг.  У фінальному поєдинку спортсменка перемогла нашу землячку, майстра спорту, чемпіонку Європи  Марію Мандзюк, виконавши норматив Майстра спорту України.

Команди, які сформувались за підсумками змагань будуть виступати на Чемпіонаті Європи серед молоді, який відбудеться наступного року. Варто відзначити, що Україна візьме участь у чемпіонаті Європи у разі недопущення до змагань російських та білоруських спортсменів.

Бажаємо нових перемог та гордо нести прапор України та Прикарпатського університету на міжнародних змаганнях!