Бронза на Чемпіонаті світу з баскетболу

Жіноча команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника стала бронзовим призером чемпіонату світу з баскетболу 3х3 серед студентських команд у м.Доха (Катар).

На груповій стадії збірна України у складі якої наші студентки : Анжеліка Ляшко, Анастасія Ковтун, Дарія Кононученко та Богдана Лапхан під керівництвом тренера Юрія Процюка провела два матчі, одержавши в обох перемоги – спершу обігравши суперників з іранського Ісламського Університету Азада з рахунком 13:11, а потім і Монтеррейський технологічний інститут з Мексики з рахунком 20:5.

Сьогодні в чвертьфіналі дівчата переграли команду з Кенії 18:16, але потім поступилась мексиканкам 13:16. Однак, у так званому, втішному фіналі наша університетська команда таки виборола перемогу над румунками (Університет Пітешті) з рахунком 17:10!

Вітаємо! Пишаємось!

Все буде Україна!