Командне срібло у заліку Європейських університетських ігор!

Студентська збірна України посіла високе друге місце у загальному заліку Європейських університетських ігор, які проходили з 16 по 30 липня  у м. Лодзь ( Польща ), виборола 62 медалі: 19 золотих, 25 срібних та 18 бронзових!  Наш університет вніс у скарбничку збірної України дві перемоги у командних змаганнях з баскетболу : золото жіночої збірної команди зі стрітболу  та срібло у жіночому баскетболі ! Ще раз  вітаємо наших дівчат Ольгу Алексейчик, Вероніку Космач, Тетяну Юркевічус, а також Ксенію Афанасьєву, Єлизавету Мітіну, Тетяну Гаврильчик, Анастасію Венжик, Альону Самохвалову, Крістіну Узельман, Катерину Тихонову та їх тренерів: декана факультету фізичного виховання і спорту, керівника команди Ярослава Яціва та тренера Юрія Процюка!  Дякуємо за подаровані приємні емоції!
Все буде Україна!