Відкритий всеукраїнський турнір з бадмінтону

14 жовтня у спортивному комплексі Львівського національного університету ім. І. Франка проходив  Відкритий всеукраїнський турнір з бадмінтону серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, присвяченого 150-річчю Івана Боберського. Команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника зайняла 7 місце зі 16 спортивних колективів з різних міст України  та була відзначена кубком за хороший результат.

У складі команди ПНУ виступили проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку Ярослав Шинкарук, президент федерації бадмінтону Івано-Франківська, викладач кафедри спортивно-педагогічних дисциплін Дмитро Коротких, представник команди – доцент, завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури ПНУ Богдан Лісовський.