У боях за Україну гинуть сини Прикарпаття

Знову сумна звістка для університетської родини…22 травня 2022 року на передовій під час ракетного обстрілу в Запоріжжі загинув наш захисник, випускник факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (2016 року), кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу 28-річний Василь Дрогомирецький.

Василь Дрогомирецький, 1994 року народження, уродженець Боднарова Калуського району. Спецпризначенець.

Місяцем раніше у боях за Україну на території Маріуполя загинув студент ІV курсу спеціальності “Політологія” денної форми навчання факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Микола ІВАНЧУК.

Він був родом з села Троїця, Заболотівської територіальної громади.

Щирі співчуття рідним і близьким загиблих захисників.

Вічна пам’ять і низький уклін нашим Героям!

Герої не вмирають!!!