Європейські університетські ігри

З 12 по 24 липня 2024 угорські міста Дебрецен і Мішкольц стали ареною для шостих Європейських університетських ігор, які збирають найкращих спортсменів серед студентів усієї Європи.

Жіночу збірну України з баскетболу 3*3 представляли студентки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника : Вероніка Космач, Дарія Кононученко,  Анжеліка Ляшко, Анастасія Ковтун; тренер – головний тренер БК Франківськ-Прикарпаття-ПНУ – Юрій Процюк.

Команда українок успішно пройшла до півфінальної стадії змагань, та у матчі за бронзу з угорським Університетом Сечені Іштвана поступилася команді господарок змагань з рахунком 15:16. Тож у підсумку  українки посіли четверте місце на Європейських університетських іграх.