Срібло Студентської жіночої баскетбольної ліги

Сьогодні, у спорткомплексі «Франківськ -Арена» завершилися фінальні зустрічі Студенськоі ліги України.
Команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у дуже драматичному матчі за найвищу нагороду не змогли втримати перевагу у рахунку, і за лічені секунди до кінця гри з рахунком 73:74 таки поступилися суперницям з Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ, м.Київ).

Бронзовими призерками Універсіади стали баскетболістки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (ЛДУФК, м.Львів), здолавши команду Західноукраїнського національного університету (ЗУНУ, м. Тернопіль)

Склад команди ПНУ :

Шахватова Анна, Бугайова Ірина, Шепелюк Анастасія, Радловська Єлизавета, Ляшко Анжеліка . Головний тренер: Юрій Процюк.

Вітаємо спортсменок, тренерів! Бажаємо подальших перемог!