ІІ Обласна Спартакіада серед команд органів студентського самоврядування

Збірна команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника прийняла участь у ІІ Обласній Спартакіаді серед команд органів студентського самоврядування, яка проходила на базі ВСП «Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання НУФВСУ» 21 травня 2024року.
Учасники змагались у чотирьох видах спорту: міні футбол, волейбол, перетягування линви та настільний теніс.

Найвищу, золоту нагороду здобула наша тенісистка , студентка факультету фізичного виховання і спорту  Марʼяна Григорук. Змішана команда волейболістів (юнаки і дівчата), а також футболісти здобули срібні відзнаки , а козаки з перетягування линви стали бронзовими призерами.
У заліку команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника посіла ІІ загальнокомандне місце!

Вітання нашим студентам та їх керівникам!
Все буде УКРАЇНА!