ІV Турнір з волейболу памʼяті Михайла Цапа

18-19 травня у спортивному залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проходив IV всеукраїнський турнір присвячений памʼяті президента клубу «Університет» Михайла Цапа, у якому взяли участь 5 жіночих команд.

Упродовж 2 ігрових днів на майданчику вирувала справжня боротьба, командна робота та єдина ціль. І за результатами усіх матчів перемогу святкувала команда – організатор турніру ВК “Університет” – ПНУ”.
Вітаємо гравчинь та тренера Ірину Цап (Старшу викладачку кафедри спортивно – педагогічних дисциплін, Майстриню спорту України з волейболу) із заслуженою перемогою.
Срібними стали волейболістки команди ВК “Львівʼянка” , бронзовими – чернівчанки ВК “Волейбук -ЧНУ

Турнір проведено за допомоги Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника , Спортивний клуб “Наука” ПНУ , Спорт для всіх Івано-Франківськ.

Дякуємо ЗСУ за можливість грати і жити!