День фізичної культури і спорту у ПНУ

11 вересня студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника святкували День фізичної культури і спорту в Україні.
Спортивно-масовий захід організували викладачі фізичного виховання Івано-Франківського фахового коледжу в тісній співпраці зі спортивним клубом «Наука» та міським центром «Спорт для всіх».

Спільна пробіжка парковою алеєю, енергійна руханка, проведена керівницею фізичного виховання коледжу – Оленою Мельник підготували студентів до змагань у перетягуванні канату, штовханні гирі, стрибках зі скакалкою.
Пам’ятні призи, медалі та грамоти переможцям вручив заступник директора Івано-Франківського міського центру «Спорт для всіх», відомий богатир Прикарпаття Назарій Павлів. До слова, Назарій чесно і неупереджено виконав роботу головного судді.

Дякуємо кожному захиснику й кожній захисниці, завдяки яким ми можемо займатись спортом, розвиватись фізично та інтелектуально задля успішного майбутнього України!