«Спорт за донат» у рамках святкування 83 річниці Університету

12 травня вся університетська сімʼя святкувала 83 річницю Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Наш спортклуб разом зі студентським сенатом та міською організацією «Спорт для всіх» провели благодійну акцію «спорт за донат».

Було цікаво, весело, змагально і  дуууже людно, завдяки чому вдалося наповнити скриньку, яка долучилася до загальної суми у майже 210 000 грн.  на дрон для студента факультету історії, політології і міжнародних відносин Олега Гринішака, котрий зараз перебуває у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Студенти, аспіранти, випускники активно приймали участь на різних спортивних локаціях : армреслінгу, гирьового спорту, шахів, стрибків на скакалці.

Так, найвитривалішим у підніманні гирі з результатом 127 підйомів став студент Факультету фізичного виховання і спорту Тарас Сагин;

Найсильнішим у настільній боротьбі, перемігши всіх суперників виявився студент Факультету історії , політології та міжнародних відносин – Іван Жекаляк;

Найспритнішою у стрибках на скакалці (180р/хв)  стала студентка Юридичного факультету – Світлана Солонинко.

Переможців привітали та нагородили Назар Павлів – заступник директора ІФМЦ «Спорт для всіх» та Степан Хопта – директор СК «Наука».
«В складних умовах, але ми активно працюємо, боремось і разом з усією Україною робимо все, аби наблизити Перемогу. Переконаний, що завдяки величезній нашій солідарності, прагненню допомогти один одному та разом боротися, ми обов’язково переможемо на всіх фронтах! Слава Україні!»  – ректор Університету Ігор Євгенович Цепенда