Наші дзюдоїсти на Універсіаді

Завершилася XVIII Літня Універсіада з дзюдо, що проходила 3-5 квітня 2023 року у м. Луцьку. На татамі Волинського національного університету імені Лесі Українки вийшли 163 учасники з 33 закладів вищої освіти України.

За результатами особисто-командних видів програми змагань студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у жорсткій конкуренції посіли почесне 11 місце.

Піднятися на п’єдестал пошани та вибороти бронзові нагороди змогли: серед чоловіків – Андрій Лайщук, випускник факультету фізичного виховання і спорту, серед жінок –
Богдана Берегова, студентка 3 курсу, спеціальності готельно-ресторанна справа, факультету туризму.
Також у складі команди виступили студенти дзюдоїсти, котрі показали безкомпромісну боротьбу та внесли свій вклад у загальний рейтинг університету:
Софія Стасюк (63кг) – факультет фізичного виховання і спорту, спеціальність 017 Фізична культура і спорт, група ФКС-32;
Микола Мудряк (66кг) – факультет фізичного виховання і спорту, спеціальність 014 Середня освіта (Фізична культура), група СОФК-12;
Моггамад Амір (73кг) – факультет фізичного виховання і спорту, спеціальність 227 Фізична теоапія, ерготерапія, група ФТЕ-41;
Моггамад Амір (60кг) – природничий факультет, спеціальність 102 Хімія, група Х-1м.
Костянтин Павлишин (81кг) – факультет фізичного виховання і спорту, спеціальність 014 Середня освіта (Фізична культура), група СОФКск-11.

Вітаємо з успішним виступом студентів ПНУ імені Василя Стефаника на Універсіаді з дзюдо!