Дострокові чемпіонки Суперліги!

Франківська команда стала достроковим чемпіоном жіночої баскетбольної Суперліги у сезоні 2022-2023 !

У суботу, 18 березня, в Івано-Франківську відбувся поєдинок Жіночої ліги, в якому команда Юрія Процюка розгромила «Київ-Баскет» та вперше у своїй історії завоювала перше підсумкове місце в чемпіонаті України.
Підопічні Юрія Процюка ударно розпочали матч. Перша чверть завершилася на користь номінальних гостей – 37:11. У другій 10-хвилинці франківчанки тримали темп. 25:8 – рахунок після цієї чверті. На велику перерву команди пішли за переваги франківського клубу – 62:19.
Далі Франківськ-Прикарпаття продовжував нарощувати перевагу, завершивши матч з рахунком 121:41.
Після 20 матчів команда Франківськ-Прикарпаття-ПНУ має 20 перемог у 20 матчах і стала недосяжною для конкурентів. Для чемпіонства команді Юрія Процюка треба не отримати в двох матчах, що залишились, дві технічні поразки.
Щиро вітаємо БК “Франківськ-Прикарпаття-ПНУ” та весь тренерський штаб!